Πέμπτη, 14 Μαρτίου 2019

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄- Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, Κ-12 & Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
PIZZA &BAR FOOD “Η ΠΑΠΙΑ””
(18η Αγωνιστική) 16/3/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
16/3/19
15:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
16/3/19
15:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΝΟΝΑΣ Β.
16/3/19
15:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ
16/3/19
15:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
16/3/19
15:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
16/3/19
15:00
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΚΑΚΟΣ Α.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ALEXIOY CAR & SERVICE”
(12η Αγωνιστική) 17/3/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
17/3/19
15:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΑΚ.ΠΟΔ.”ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ”
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΝΤΟΚΟΣ Ζ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΚΑΚΟΣ Α.
17/3/19
15:00
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν
ΔΟΥΚΑΣ Α.
17/3/19
15:00
ΟΙΝΟΗΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Α.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣVELLE TRAVEL”
(10η Αγωνιστική) 16/3/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
16/3/19
11:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
16/3/19
10:30
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
16/3/19
11:00
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
16/3/19
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΚΡΟΝΟΣ
ΚΩΤΟΥΛΑΣ Λ.
16/3/19
11:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΣΑΡΙΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ Π.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣOΡΙΖΟΝΤΕΣ & ΑRT BOX”
(10η Αγωνιστική) 17/3/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
17/3/19
11:30
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΩΤΟΥΛΑΣ Λ.
ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ Α.
ΜΠΑΖΙΝΑ Σ.
16/3/19
12:00
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
17/3/19
11:30
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.
ΔΗΜΟΥ Π.
17/3/19
11:30
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΚΡΟΝΟΣ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ
ΣΑΚΙΟΛΛΑΡΙ Κ.
17/3/19
11:30
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΤΣΑΓΚΑΣ Κ.
ΑΖΕΜΗΣ Ι.
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.


ΧΟΡΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ