Πέμπτη, 21 Μαρτίου 2019

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α'-B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, K-12 & Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
PIZZA &BAR FOOD “Η ΠΑΠΙΑ””
(19η Αγωνιστική) 23/3/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
23/3/19
16:00
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.
23/3/19
16:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΣΤΩΡ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.

ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
23/3/19
16:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.

ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
23/3/19
16:00
ΤΟΙΧΙΟΥ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.

ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
23/3/19
16:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΝΑΣ Β.
23/3/19
16:00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.

ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.

Όλοι οι αγώνες της 19ης Αγωνιστικής της Α΄ Κατηγοριάς θα διεξαχθούν ΔΩΡΕΑΝ στα πλαίσια της προσφοράς

των Διαιτητών-Βοηθών και Παρατηρητών Διαιτησίας της Ένωσής μας στο Ερασιτεχνικό Καστοριανό Ποδόσφαιρο

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ALEXIOY CAR & SERVICE”
(13η Αγωνιστική) 24/3/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
24/3/19
16:00
ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
24/3/19
16:00
ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
24/3/19
16:00
ΟΙΝΟΗΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣVELLE TRAVEL”
(11η Αγωνιστική) 23/3/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
23/3/19
11:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΩΤΟΥΛΑΣ Λ.

23/3/19
11:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΤΣΑΓΚΑΣ Κ.

23/3/19
11:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΚΑΣΤΩΡ
ΣΑΡΙΚΑΚΑΙΤΖΙΔΗΣ Π.

23/3/19
11:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.

23/3/19
11:30
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣOΡΙΖΟΝΤΕΣ & ΑRT BOX”
(11η Αγωνιστική) 24/3/2019


ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
24/3/19
11:30
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΩΤΟΥΛΑΣ Λ.
ΤΣΑΓΚΑΣ Κ.
ΓΚΙΤΣΙΟΣ Π.
24/3/19
11:30
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΑΡΙΚΑΚΑΙΤΖΙΔΗΣ Π.
ΣΑΚΚΙΟΛΑΡΙ Κ.
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.
24/3/19
11:30
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΣΤΩΡ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΜΠΑΖΙΝΑ Σ.
ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ Α.
24/3/19
11:30
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΑΖΕΜΗΣ Ι.
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΔΗΜΟΥ Π.
23/3/19
10:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.
ΜΠΑΖΙΝΑ Σ.
ΓΚΙΤΣΙΟΣ Π.

ΧΟΡΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ