Πέμπτη, 28 Μαρτίου 2019

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α'-Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ,Κ-12 & Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
PIZZA &BAR FOOD “Η ΠΑΠΙΑ””
(20η Αγωνιστική) 30/3/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
30/3/19
16:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ,
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΚΑΚΟΣ Α.


ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΚΡΟΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ




30/3/19
16:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΝΟΝΑΣ Β.
30/3/19
16:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.

ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
30/3/19
16:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
30/3/19
16:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ALEXIOY CAR & SERVICE”
(14η Αγωνιστική) 31/3/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
7/4/19
17:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΝΟΝΑΣ Β.
31/3/19
16:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΑΚ.ΠΟΔ.”ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ”
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΚΑΚΟΣ Α.
31/3/19
16:00
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Λ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.
ΔΟΥΚΑΣ Α.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣVELLE TRAVEL”
(12η Αγωνιστική) 30/3/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
30/3/19
11:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
30/3/19
11:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΣΑΚΙΟΛΑΡΙ Κ.
30/3/19
11:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.
30/3/19
11:00
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
30/3/19
11:00
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΑΣΤΩΡ
ΣΑΡΙΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ Π.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ “OΡΙΖΟΝΤΕΣ & ART BOX
(12η Αγωνιστική) 30/3/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
31/3/19
11:30
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.
ΣΑΚΙΟΛΑΡΙ Κ.
ΓΚΙΤΣΙΟΣ Π.
31/3/19
11:30
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.
ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ Α.
31/3/19
11:30
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΔΗΜΟΥ Π.
31/3/19
11:30
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
31/3/19
11:30
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΑΣΤΩΡ
ΚΩΤΟΥΛΑΣ Λ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΑΖΕΜΗΣ Ι.
XOΡΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ