Παρασκευή 23 Φεβρουαρίου 2024

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ

 Παρακαλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές να προσέλθουν στο γήπεδο ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ την Δευτέρα 26/02/2024 και ώρα 16:00 για την προπόνηση των Μικτών Ομάδων * 2008/2009



2008

1,ΛΙΟΛΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ( ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ) 2008

2, ΜΙΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ( ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ) 2008

3, ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ( ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ) 2008

4, ΣΑΛΤΣΟΓΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ) 2008

5, ΑΛΛΟΥΣΙ ΟΡΕΣΤΗΣ ( ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980) 2008

6, ΣΜΕΡΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ( ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ) 2008

7, ΓΚΟΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ) 2008

8, ΠΟΣΤΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ( ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980) 2008

9, ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980) 2008

10, ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ (  ΚΑΣΤΩΡ ) 2008

11, ΠΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ( ΚΑΣΤΩΡ) 2008

12, ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ( ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ) 2008

13, ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ) 2008

14, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ( ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ ) 2008

15, ΕΞΑΡΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ) 2008

16. ΜΠΙΤΣΟΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ( ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980) 2008

17, ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ( ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ) 2008

18, ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ( ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ) 2008

19, ΤΑΚΟΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ( ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ) 2008

20  ΜΟΥΤΣΚΑ ΕΡΣΙ (ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ) 2008

21 ΤΣΑΚΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ) 2008


2009

1, ΝΑΝΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980) 2009  

2, ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ (ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ ) 2009

3, ΜΑΛΛΑΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ (ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ ) 2009

4, ΤΖΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ) 2009

5. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ) 2009

6. ΤΣΟΤΣΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980) 2009





 Παρακαλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές να προσέλθουν στο γήπεδο ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ  την Δευτέρα 26/02/2024 και ώρα 14:45 για την προπόνηση των Μικτών Ομάδων** 2010/2011


2010


1, ΦΙΛΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ( ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ) 2010

2, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ( ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ) 2010

3, ΛΕΒΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ( ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ) 2010

4, ΣΑΛΤΣΟΓΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ( ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ) 2010

5, ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ( ΚΡΟΝΟΣ) 2010

6, ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΘΕΜΕΛΗΣ ( ΚΡΟΝΟΣ) 2010

7, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ( ΚΡΟΝΟΣ) 2010

8, ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  (ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ) 2010

9, ΚΟΥΤΣΟΜΙΧΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ( ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ) 2010

10, ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΗΛΙΑΣ (ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ) 2010

11. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ( ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ) 2010

12, ΦΑΡΣΑΛΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ (ΚΡΟΝΟΣ) 2010

13, ΜΗΛΙΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ (ΚΡΟΝΟΣ) 2010

14, ΓΚΙΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ) 2010

15, ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ) 2010

16, ΚΑΡΟΥΤΑΣ ΦΙΛΛΙΠΟΣ (ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ) 2010

17, ΧΑΙΡΙΣΤΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ) 2010

18, ΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ) 2010

19,ΝΩΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΚΡΟΝΟΣ) 2010

20. ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ( ΚΑΣΤΟΡΙΑ) 2010

21. ΤΖΙΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) 2010

22. ΜΠΙΝΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΛΕΥΚΗ) 2010

23. ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Α.Σ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980)

24. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΚΡΟΝΟΣ) 2010





2011

1, ΓΙΩΡΑΣ ΧΡΥΣΟΣ ( ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ) 2011

2. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ) 2011

3 ΕΥΣΤΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ) 2011

4, ΚΕΡΑΜΙΔΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ) 2011

5, ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ (ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ) 2011

6, ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ( ΚΑΣΤΟΡΙΑ) 2011