Πέμπτη, 6 Δεκεμβρίου 2018

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α',Β',Κ-12 & Κ-14 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
PIZZA & BAR FOOD – Η ΠΑΠΙΑ”
(12η Αγωνιστική) 8/12/2018

ΧΟΡΗΓΟΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
8/12/18
15:00
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
XΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Α
ΔΟΥΚΑΣ Α.
8/12/18
15:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
8/12/18
15:00
ΤΟΙΧΙΟΥ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
Φ
8/12/18
15:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
8/12/18
15:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ,
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ I
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΚΑΚΟΣ Α.
8/12/18
15:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΚΑΣΤΩΡ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΝΟΝΑΣ Β.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ALEXIOU CAR & SERVICE”
(7η Αγωνιστική) 9/12/2018

ΧΟΡΗΓΟΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
9/12/18
15:00
ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Π.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
9/12/18
15:00
ΟΙΝΟΗΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΑΚ. ΠΟΔ. ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΝΤΟΚΟΣ Ζ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΝΟΝΑΣ Β.
9/12/18
15:00
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΧΑΤΖΗΣ  Κ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.
ΚΑΚΟΣ Α.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣOΡΙΖΟΝΤΕΣ & ΑRT BOX”

(6η Αγωνιστική) 8/12/2018



ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
8/12/18
11:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
8/12/18
10:30
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.
8/12/18
11:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.
8/12/18
11:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΚΩΤΟΥΛΑΣ Λ.
8/12/18
11:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΣΑΡΙΚΑΛΑΙΤΣΙΔΗΣ Π.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣVELLE TRAVEL”

(6η Αγωνιστική) 9/12/2018



ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
8/12/18
12:30
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΣΑΚΙΟΛΛΑΡΙ Κ.
ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ Α.
8/12/18
11:45
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.
9/12/18
11:30
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΤΣΑΓΚΑΣ Κ.
ΔΗΜΟΥ Π.
9/12/18
11:30
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΜΠΑΖΙΝΑ Σ.
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.
9/12/18
11:30
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΑΖΕΜΗΣ Ι.
ΧΟΡΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ