Πέμπτη, 13 Δεκεμβρίου 2018

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄, K-12 & K-14 ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
PIZZA & BAR FOOD – Η ΠΑΠΙΑ” (13η Αγωνιστική) 15/12/2018

ΧΟΡΗΓΟΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
15/12/18
15:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
15/12/18
15:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΚΑΚΟΣ Α.
15/12/18
15:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
15/12/18
15:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣOΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΝΟΝΑΣ Β.
15/12/18
15:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
Φ.
15/12/18
15:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΡΟΝΟΣ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΟΥ “REMAX-key”(εξ' αναβολής)16/12/2018
ΧΟΡΗΓΟΣ ΚΥΠΕΛΟΥ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
16/12/18
14:30
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΜΕΛ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.
ΝΤΟΚΟΣ Ζ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣOΡΙΖΟΝΤΕΣ & ΑRT BOX”
(7η Αγωνιστική) 15/12/2018

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
16/12/18
11:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
15/12/18
11:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΩΤΟΥΛΑΣ Λ.

15/12/18
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΣΑΚΙΟΛΛΑΡΙ Κ.

15/12/18
11:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΣΑΡΙΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ Π.

15/12/18
11:00
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣVELLE TRAVEL”
(7η Αγωνιστική) 16/12/2018

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
16/12/18
12:30
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ Α.
ΔΗΜΟΥ Π.
16/12/18
11:30
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.
ΤΣΑΓΚΑΣ Κ.
ΣΑΚΙΟΛΛΑΡΙ Κ.
16/12/18
11:30
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.
16/12/18
11:30
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΑΖΕΜΗΣ Ι.
16/12/18
11:30
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΧΟΡΗΓΟΣ ΚΥΠΕΛΟΥ