Πέμπτη, 14 Φεβρουαρίου 2019

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α' & B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, Κ-12 & Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
PIZZA & BAR-FOOD – Η ΠΑΠΙΑ“
(16η Αγωνιστική) 16/2/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
16/02/19
15:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΚΩΤΟΥΛΑΣ Λ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
16/02/19
15:00
ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΚΑΚΟΣ Α.
16/02/19
15:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΝΟΝΑΣ Β.
16/02/19
15:00
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
16/02/19
15:00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.

ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΝΤΟΚΟΣ Ζ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
16/02/19
15:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΑLEXIOU CAR & SERVICE
(10η Αγωνιστική) 25/11/2018

ΧΟΡΗΓΟΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
17/02/19
15:00
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
17/02/19
15:00
ΟΙΝΟΗΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.

ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΝΟΝΑΣ Β.
17/02/19
15:00
ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΑΚ.ΠΟΔ. “ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ”
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.

Ο αγώνας της 10ης Αγωνιστικής της Β΄ Κατηγοριάς “ΕΘΝ. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ-ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ” θα είναι ΔΩΡΕΑΝ στα πλαίσια της προσφοράς των Διαιτητών-Βοηθών και Παρατηρητών Διαιτησίας της Ένωσής μας στο

Ερασιτεχνικό Καστοριανό Ποδόσφαιρο

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ VELLE TRAVEL

(8η Αγωνιστική)



ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
22/02/19
15:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΣΑΚΚΙΟΛΑΡΙ  Κ.
16/02/19
11:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΤΣΑΓΚΑΣ Κ.

15/02/19
16:30
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.

16/02/19
11:00
ΜΕΣOΠOTAΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΣΑΡΙΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ Π.

16/02/19
10:00
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΑΣΤΩΡ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ & ART BOX

(8η Αγωνιστική)


ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
17/02/19
11:30
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.
ΓΚΙΤΣΙΟΣ Π.
ΔΗΜΟΥ Π.
17/02/19
11:30
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.
ΜΠΑΖΙΝΑ Ε.
ΣΑΚΚΙΟΛΑΡΙ Κ.
16/02/19
11:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ Α.
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.
17/02/19
11:30
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΑΖΕΜΗΣ Ι.
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
16/02/19
11:15
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΑΣΤΩΡ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΧΟΡΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ