Πέμπτη, 21 Φεβρουαρίου 2019

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α'-Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ,K-12 & K-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
PIZZA & BAR FOOD – Η ΠΑΠΙΑ”
(17η Αγωνιστική) 23/2/2019


ΧΟΡΗΓΟΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
23/02/19
15:00
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ
ΧΑΤΖΗΣ Κ.

ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.
23/02/19
15:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.

ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ
23/02/19
15:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι
ΝΟΝΑΣ Β.
23/02/19
15:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.

ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
23/02/19
15:00
ΤΟΙΧΙΟΥ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
Κ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
23/02/19
15:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.

ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.

ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ALEXIOU CAR & SERVICE”
(11η Αγωνιστική) 24/2/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
24/02/19
15:00
ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΝΤΟΚΟΣ Ζ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.
24/02/19
15:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΑΚ. ΠΟΔ. ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΚΥΡΚΟΣ Σ.

ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
24/02/19
15:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.

ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΝΟΝΑΣ Β.

Οι αγώνας της 11ης Αγωνιστικής της Β΄ Κατηγοριάς “ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ-ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ & ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ-ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ” θα διεξαχθούν ΔΩΡΕΑΝ στα πλαίσια της προσφοράς των Διαιτητών-Βοηθών και Παρατηρητών Διαιτησίας της Ένωσής μας στο Ερασιτεχνικό Καστοριανό Ποδόσφαιρο



ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣVELLE TRAVEL”
(9η Αγωνιστική) 23/2/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
23/02/19
10:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΝΤΟΚΟΣ Ζ.

23/02/19
11:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΑΣΤΩΡ
ΚΩΤΟΥΛΑΣ Λ.
23/02/19
11:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΤΣΑΓΚΑΣ Κ.

24/02/19
11:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΚΡΟΝΟΣ
ΚΩΤΟΥΛΑΣ Λ.

23/02/19
11:00
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Ι.



ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣOΡΙΖΟΝΤΕΣ & ΑRT BOX”
(9η Αγωνιστική) 24/2/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
23/02/19
11:15
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.
ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ Α.
ΜΠΑΖΙΝΑ Σ.


ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΑΣΤΩΡ



24/02/19
11:30
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.
ΓΚΙΤΣΙΟΣ Π.
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.
24/02/19
11:30
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΚΡΟΝΟΣ
ΝΤΟΚΟΣ Ζ.
ΣΑΚΙΟΛΑΡΙ Κ.
ΔΗΜΟΥ Π.
24/02/19
11:30
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΑΖΕΜΗΣ Ι.
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

ΧΟΡΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ