Πέμπτη, 28 Φεβρουαρίου 2019

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α'-B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ,K-12 & K-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
PIZZA & BAR FOOD – Η ΠΑΠΙΑ”
(17η Αγωνιστική) 2/3/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
02/03/19
15:00
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.

ΚΩΤΟΥΛΑΣ Λ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.
02/03/19
15:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
02/03/19
15:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι
ΝΟΝΑΣ Β.
02/03/19
15:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι

ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
02/03/19
15:00
ΤΟΙΧΙΟΥ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.


ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
(09/03/19)
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ






ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ALEXIOU CAR & SERVICE”
(11η Αγωνιστική) 3/3/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
03/03/19
15:00
ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
03/03/19
15:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΑΚ. ΠΟΔ. ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΚΥΡΚΟΣ Σ.

ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
03/03/19
15:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΝΟΝΑΣ Β.

Οι αγώνας της 11ης Αγωνιστικής της Β΄ Κατηγοριάς “ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ-ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ & ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ-ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ” θα διεξαχθούν ΔΩΡΕΑΝ στα πλαίσια της προσφοράς των Διαιτητών-Βοηθών και Παρατηρητών Διαιτησίας της Ένωσής μας στο Ερασιτεχνικό Καστοριανό Ποδόσφαιρο


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣVELLE TRAVEL”
(9η Αγωνιστική) 2/3/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
02/03/19
10:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.

02/03/19
11:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΑΣΤΩΡ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
02/03/19
11:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΤΣΑΓΚΑΣ Κ.

03/03/19
11:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΚΡΟΝΟΣ
ΚΩΤΟΥΛΑΣ Λ.

02/03/19
11:00
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ A.



ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣOΡΙΖΟΝΤΕΣ & ΑRT BOX”
(9η Αγωνιστική) 3/3/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
02/03/19
11:15
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.
ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ Α.
ΜΠΑΖΙΝΑ Σ.
04/03/19
15:30

ΚΑΣΤΟΡΑ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΑΣΤΩΡ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ A.
ΜΠΑΖΙΝΑ Σ.
ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ Α.
03/03/19
11:30
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.
ΓΚΙΤΣΙΟΣ Π.
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.
03/03/19
11:30
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΚΡΟΝΟΣ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΚΥΡΚΟΣ Σ
ΔΗΜΟΥ Π.
03/03/19
11:30
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΑΖΕΜΗΣ Ι.
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

ΧΟΡΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ