Πέμπτη, 9 Μαΐου 2019

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α'-Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, Κ-12 & Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
PIZZA &BAR FOOD “Η ΠΑΠΙΑ””
(25η Αγωνιστική) 11/5/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
11/05/19
17:00
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
11/05/19
17:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ
11/05/19
17:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΚΑΚΟΣ Α.
11/05/19
17:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.

ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ
11/05/19
17:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
11/05/19
17:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΚΡΟΝΟΣ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ALEXIOY CAR & SERVICE”
(3η Αγωνιστική-PLAY OFF) 12/5/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
12/05/19
15:00
ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ

ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν
ΔΟΥΚΑΣ Α.
12/05/19
17:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. “ΡΟΣΟΝΕΡΙ”
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΚΩΤΟΥΛΑΣ Λ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣVELLE TRAVEL”
(18η Αγωνιστική) 11/5/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
17/05/19
16:30
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

13/05/19
16:30
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΤΣΑΓΚΑΣ Κ.
11/05/19
11:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΣΑΡΙΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ Π.

10/05/19
17:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ZOΥΤΣΟΣ Κ.

11/05/19
10:30
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ “ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ & ΑRΤ-ΒΟΧ”
(18η Αγωνιστική) 12/5/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
17/05/19
17:30
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
13/05/19
18:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΩΤΟΥΛΑΣ Λ.
ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ Α.
ΜΠΑΖΙΝΑ Σ.
11/05/19
13:00
AMΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.
ΔΗΜΟΥ Π.
15/05/19


ΚΡΟΝΟΣ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ



11/05/19
11:30
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.
ΣΑΚΚΙΟΛΑΡΙ Κ.

ΧΟΡΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ