Πέμπτη, 2 Μαΐου 2019

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α',B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, Κ-12 & Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
PIZZA &BAR FOOD “Η ΠΑΠΙΑ””
(24η Αγωνιστική) 4/5/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
04/05/19
17:00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ
04/05/19
17:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
04/05/19
17:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
04/05/19
17:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΚΑΚΟΣ Α.
04/05/19
17:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΝΟΝΑΣ Β.
04/05/19
17:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΚΑΣΤΩΡ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ALEXIOY CAR & SERVICE”
(2η Αγωνιστική-PLAY OFF) 5/5/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
5/5/19
17:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.

ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΝΟΝΑΣ Β.
5/5/19
17:00
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΑΚ. ΠΟΔ. “ΡΟΣΟΝΕΡΙ”
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.
ΚΑΚΟΣ Α.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣVELLE TRAVEL”
(17η Αγωνιστική) 4/5/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
04/05/19
10:30
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΣΑΡΙΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ Π.

04/05/19
10:30
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.

03/05/19
16:30
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.

04/05/19
11:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.

04/05/19
10:30
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΑΚ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΤΣΑΓΚΑΣ Κ.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ “ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ & ΑRΤ-ΒΟΧ”
(17η Αγωνιστική) 5/5/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
4/5/19
11:30
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΑΖΕΜΗΣ Ι.
4/5/19
12:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α..
ΔΗΜΟΥ Σ.
4/5/19
11:30
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.
ΣΑΚΚΙΟΛΑΡΙ Κ.
5/5/19
11:30
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΩΤΟΥΛΑΣ Λ.
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΜΠΑΖΙΝΑ Σ.
4/5/19
11:30
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΑΚ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΤΣΑΓΚΑΣ Κ.
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.
ΤΣΕΛΑΣ Σ..
ΧΟΡΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ