Πέμπτη, 16 Μαρτίου 2017

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ (Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ)

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(18η Αγωνιστική) 18/3/2017




ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
18/3/17
15:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
18/3/17
15:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.
ΣΤΑΓΓΟΛΗΣ Χ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
18/3/17
15:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
18/3/17
15:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΚΑΚΟΣ Α.
18/3/17
15:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.

ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΝΟΝΑΣ Β.
18/3/17
15:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΚΑΣΤΩΡ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.

ΑΡΜΕΝΗΣ Ε.

ΧΑΤΖΗΣ Κ.

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
18/3/17
15:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.

ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(13η Αγωνιστική) 19/3/2017


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
19/3/17
15:00
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΑΚ.ΠΟΔ.”ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ”
ΕΘΝ. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.

ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Θ.
ΚΑΚΟΣ Α.
19/3/17
15:00
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
19/3/17
15:00
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.

ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Β.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
19/3/17
15:00
ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.

ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.



ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ- ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ (12η Αγωνιστική) 18/3/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
18/3/17
10:30
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΜΕΓ. ΑΛ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
18/3/17
11:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Β
ΚΑΣΤΩΡ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
18/3/17
11:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.
18/3/17
11:00
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α
ΑΚ. ΠΟΔ. ΟΡΕΣΤΕΙΑΔΑ
ΤΖΟΥΝΤΖΙΔΗΣ Α.
18/3/17
11:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΑΚ.ΠΟΔ.”ΠΗΓΑΣΟΣ”
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
18/3/17
11:00
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚ ΠΟΔ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΟΔ.ΑΚ. ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ




ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ (6η Αγωνιστική) 19/3/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
19/3/17
11:30
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.


ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ



19/3/17
11:30
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΚΑΣΤΩΡ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Θ.
ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
ΤΖΟΥΝΤΖΙΔΗΣ Α.