Πέμπτη, 2 Μαρτίου 2017

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ (A' KAΤΗΓΟΡΙΑΣ-Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ)


ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(16η Αγωνιστική) 4/3/2017




ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
4/3/17
15:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΚΕΝΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
4/3/17
15:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ
ΚΑΚΟΣ Α.
4/3/17
15:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΝΟΝΑΣ Β.

4/3/17
15:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΝ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ
4/3/17
15:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
4/3/17
15:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΣΤΑΓΓΟΛΗΣ Χ.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
4/3/17
15:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ
ΑΡΜΕΝΗΣ Ε.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(11η Αγωνιστική) 5/3/2017


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
5/3/17
15:00
ΟΙΝΟΗΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΕΘΝ. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
TΣΕΛΑΣ Σ.
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Β.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
5/3/17
15:00
ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
5/3/17
15:00
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΚ.ΠΟΔ.”ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ”
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΚΕΝΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ

ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
5/3/17
15:00
NEΣΤΟΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.
ΝΟΝΑΣ Β.



ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ- ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ (10η Αγωνιστική) 4/3/2016

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
4/3/17
11:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΟΔ.ΑΚ. ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.

4/3/17
11:00
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Β
ΑΚ ΠΟΔ. ¨ΟΡΕΣΤΕΙΑΔΑ”
ΑΡΜΕΝΗΣ Ε.
4/3/17
11:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΑΚ. ΠΟΔ. “ΠΗΓΑΣΟΣ”
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.

4/3/17
11:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
4/3/17
11:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΣΤΩΡ
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.






ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ (5η Αγωνιστική) 5/3/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
5/3/17
11:30
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
5/3/17
11:30
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Β.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
5/3/17
11:30
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.