Πέμπτη, 30 Μαρτίου 2017

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ (Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ)

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(20η Αγωνιστική) 1/4/2017




ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
1/4/17
16:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.

ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΝΟΝΑΣ Β.


ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ





1/4/17
16:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.

ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
1/4/17
16:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΑΣΤΩΡ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.
ΣΤΑΓΓΟΛΗΣ Χ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
1/4/17
16:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
1/4/17
16:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.

ΚΕΝΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ

ΑΡΜΕΝΗΣ Ε.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
1/4/17
16:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.

ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(15η Αγωνιστική) 2/4/2017


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
2/4/17
16:00
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ

ΡΟΝΤΣΗΣ Κ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
2/4/17
16:00
ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.

ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.


ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΑΚ.ΠΟΔ.”ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ”
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ




2/4/17
16:00
ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.



ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ- ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ (2η Αγωνιστική-Β' Γύρος) 1/4/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1/4/17
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΚΡΟΝΟΣ
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
1/4/17
11:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.
1/4/17
11:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Β
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
1/4/17
11:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟY
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α
ΑΚ. ΠΟΔ.”ΠΗΓΑΣΟΣ”
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Θ.
1/4/17
11:00
ΜΗΛΙΤΣΑ
ΑΚ. ΠΟΔ. “ΟΡΕΣΤΕΙΑΔΑ”
ΑΚ. ΠΟΔ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.
1/4/17
11:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΗΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΚ. ΠΟΔ. ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.




ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ (2η Αγωνιστική-Β' Γύρος) 2/4/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ


ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΕΠΛΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ



2/4/17
11:30
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΡΟΝΟΣ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Θ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.
2/4/17
11:30
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ
ΖΙΩΓΟΣ Ε.