Πέμπτη, 9 Μαρτίου 2017

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ (Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ)

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(17η Αγωνιστική) 11/3/2017




ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
11/3/17
15:00
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
11/3/17
15:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
11/3/17
15:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.

ΑΡΜΕΝΗΣ Ε.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ
11/3/17
15:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΝΟΝΑΣ Β.
11/3/17
15:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ

ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.

ΚΑΚΟΣ Α.
11/3/17
15:00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΚΕΝΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ
ΧΑΤΖΗΣ Κ.

ΣΠΥΡΟΥ Σ.
11/3/17
15:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.

ΣΤΑΓΓΟΛΗΣ Β.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(12η Αγωνιστική) 12/3/2017


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
12/3/17
15:00
ΟΙΝΟΗΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
12/3/17
15:00
ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ

ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
12/3/17
15:00
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΕΘΝ. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.

ΣΠΥΡΟΥ Σ.
12/3/17
15:00
ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΑΚ.ΠΟΔ.”ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ”
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΝΟΝΑΣ Β.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ- ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ (11η Αγωνιστική) 11/3/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
11/3/17
11:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΟΔ.ΑΚ. ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΑΡΜΕΝΗΣ Ε.
11/3/17
11:00
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΑΚ ΠΟΔ. ¨ΟΡΕΣΤΕΙΑΔΑ”
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.
11/3/17
11:30
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α
ΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
11/3/17
11:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Β
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
11/3/17
11:00
XΙΛΙΟΔΕΝΡΔΟΥ
ΚΑΣΤΩΡ
ΑΚ. ΠΟΔ. “ΠΗΓΑΣΟΣ”
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Μ.

11/3/17
11:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΡΟΝΟΣ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.