Δευτέρα, 18 Σεπτεμβρίου 2017

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Γ΄ΕΘΝΙΚΗΣ (3ος Όμιλος)

                                                  3ος όμιλος 


1η αγωνιστική
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Αστέρας Παραποτάμου 
Πανλευκάδιος – Σκουφάς Κομποτίου 
Καστοριά – Ερμής Αμυνταίου 
Μακεδονικός Φούφα – Νέος Αμφίλοχος 
Δόξα Κρανούλας – Τηλυκράτης 
ΑΕ Λευκίμμης – Θεσπρωτός 
Ρεπό: Εθνικός Φιλιππιάδας 
2η αγωνιστική
Εθνικός Φιλιππιάδας – ΑΕΠ Καραγιαννίων 
Αστέρας Παραποτάμου – Πανλευκάδιος 
Σκουφάς Κομποτίου – Μακεδονικός Φούφα 
Ερμής Αμυνταίου – Δόξα Κρανούλας 
Νέος Αμφίλοχος – ΑΕ Λευκίμμης 
Τηλυκράτης – Θεσπρωτός 
Ρεπό: Καστοριά 
3η αγωνιστική
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Πανλευκάδιος 
Καστοριά – Εθνικός Φιλιππιάδας 
Μακεδονικός Φούφα – Αστέρας Παραποτάμου 
ΑΕ Λευκίμμης – Σκουφάς Κομποτίου 
Θεσπρωτός – Ερμής Αμυνταίου 
Τηλυκράτης – Νέος Αμφίλοχος 
Ρεπό: Δόξα Κρανούλας 
4η αγωνιστική
Καστοριά – ΑΕΠ Καραγιαννίων 
Πανλευκάδιος – Μακεδονικός Φούφα 
Εθνικός Φιλιππιάδας – Δόξα Κρανούλας 
Αστέρας Παραποτάμου – ΑΕ Λευκίμμης 
Σκουφάς Κομποτίου – Τηλυκράτης 
Ερμής Αμυνταίου – Νέος Αμφίλοχος 
Ρεπό: Θεσπρωτός 
5η αγωνιστική
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Μακεδονικός Φούφα 
Δόξα Κρανούλας – Καστοριά 
ΑΕ Λευκίμμης – Πανλευκάδιος 
Θεσπρωτός – Εθνικός Φιλιππιάδας 
Τηλυκράτης – Αστέρας Παραποτάμου 
Ερμής Αμυνταίου – Σκουφάς Κομποτίου 
Ρεπό: Νέος Αμφίλοχος 
6η αγωνιστική
Δόξα Κρανούλας – ΑΕΠ Καραγιαννίων 
Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Λευκίμμης 
Καστοριά – Θεσπρωτός 
Πανλευκάδιος – Τηλυκράτης 
Εθνικός Φιλιππιάδας – Νέος Αμφίλοχος 
Αστέρας Παραποτάμου – Ερμής Αμυνταίου 
Ρεπό: Σκουφάς Κομποτίου 
7η αγωνιστική
ΑΕΠ Καραγιαννίων – ΑΕ Λευκίμμης 
Θεσπρωτός – Δόξα Κρανούλας 
Τηλυκράτης – Μακεδονικός Φούφα 
Νέος Αμφίλοχος – Καστοριά 
Ερμής Αμυνταίου – Πανλευκάδιος 
Σκουφάς Κομποτίου – Εθνικός Φιλιππιάδας 
Ρεπό: Αστέρας Παραποτάμου 
8η αγωνιστική
Θεσπρωτός – ΑΕΠ Καραγιαννίων 
ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης 
Δόξα Κρανούλας – Νέος Αμφίλοχος 
Μακεδονικός Φούφα – Ερμής Αμυνταίου 
Καστοριά – Σκουφάς Κομποτίου 

Εθνικός Φιλιππιάδας – Αστέρας Παραποτάμου 
Ρεπό: Πανλευκάδιος 
9η αγωνιστική
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Τηλυκράτης 
Νέος Αμφίλοχος – Θεσπρωτός 
Ερμής Αμυνταίου – ΑΕ Λευκίμμης 
Σκουφάς Κομποτίου – Δόξα Κρανούλας 
Αστέρας Παραποτάμου – Καστοριά 
Πανλευκάδιος – Εθνικός Φιλιππιάδας 
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα 
10η αγωνιστική
Νέος Αμφίλοχος – ΑΕΠ Καραγιαννίων 
Τηλυκράτης – Ερμής Αμυνταίου 
Θεσπρωτός – Σκουφάς Κομποτίου 
Δόξα Κρανούλας – Αστέρας Παραποτάμου 
Μακεδονικός Φούφα – Εθνικός Φιλιππιάδας 
Καστοριά – Πανλευκάδιος 
Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης 
11η αγωνιστική
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Ερμής Αμυνταίου 
Σκουφάς Κομποτίου – Νέος Αμφίλοχος 
Αστέρας Παραποτάμου – Θεσπρωτός 
Εθνικός Φιλιππιάδας – ΑΕ Λευκίμμης 
Πανλευκάδιος – Δόξα Κρανούλας 
Μακεδονικός Φούφα – Καστοριά 
Ρεπό: Τηλυκράτης 
12η αγωνιστική
Σκουφάς Κομποτίου – ΑΕΠ Καραγιαννίων 
Νέος Αμφίλοχος – Αστέρας Παραποτάμου 
Τηλυκράτης – Εθνικός Φιλιππιάδας 
Θεσπρωτός – Πανλευκάδιος 
ΑΕ Λευκίμμης – Καστοριά 
Δόξα Κρανούλας – Μακεδονικός Φούφα 
Ρεπό: Ερμής Αμυνταίου 
13η αγωνιστική

Αστέρας Παραποτάμου – Σκουφάς Κομποτίου 
Εθνικός Φιλιππιάδας – Ερμής Αμυνταίου 
Πανλευκάδιος – Νέος Αμφίλοχος 
Καστοριά – Τηλυκράτης 
Μακεδονικός Φούφα – Θεσπρωτός 
ΑΕ Λευκίμμης – Δόξα Κρανούλας 
Ρεπό: ΑΕΠ Καραγιαννίων