Πέμπτη, 4 Απριλίου 2019

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, Κ-12 & Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
PIZZA &BAR FOOD “Η ΠΑΠΙΑ””
(21η Αγωνιστική) 6/4/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
6/4/19
17:00
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
6/4/19
17:00
ΤΟΙΧΙΟΥ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
6/4/19
17:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΡΟΝΟΣ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΝΟΝΑΣ Β.
6/4/19
17:00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΚΑΣΤΩΡ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ
6/4/19
17:00
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ZIΩΓΟΣ Ε.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
6/4/19
17:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.

ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ

 
ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΑ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ALEXIOY CAR & SERVICE”
(14η Αγωνιστική) 7/4/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
7/4/19
17:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α
ΝΟΝΑΣ Β.

















ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣVELLE TRAVEL”
(13η Αγωνιστική) 6/4/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
9/4/19
18:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΖΙΩΓΟΣ Ε.

6/4/19
11:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΑΡΙΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ Π.

6/4/19
11:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.

7/4/19
10:30
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.

5/4/19
16:00
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΑΚ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΥΡΚΟΣ Σ..


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ “ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ & ART BOX
(13η Αγωνιστική) 7/4/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
7/4/19
11:30
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΣΑΚΙΟΛΑΡΙ Κ.
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.
7/4/19
11:30
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.

ΓΚΙΤΣΙΟΣ Π.
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
7/4/19
12:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΡΟΝΟΣ
ΚΩΤΟΥΛΑΣ Λ.
ΜΠΑΖΙΝΑ Σ.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
5/4/19
17:00
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΑΚ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΑΖΕΜΗΣ Ι.
ΔΗΜΟΥ Π.