Πέμπτη, 18 Απριλίου 2019

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α',Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ. Κ-12 & Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
PIZZA & BAR FOOD “Η ΠΑΠΙΑ””
(23η Αγωνιστική) 20/4/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
20/04/19
17:00
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΝΟΝΑΣ Β.
20/04/19
17:00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ
20/04/19
17:00
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
20/04/19
17:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΚΡΟΝΟΣ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.

ΣΠΥΡΟΥ Σ.
20/04/19
17:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΑΣΤΩΡ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΚΑΚΟΣ Α.
20/04/19
17:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ALEXIOY CAR & SERVICE”
(1η Αγωνιστική-PLAY OFF) 21/4/2019Χ

ΧΟΡΗΓΟΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
21/04/19
15:00
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
21/04/19
15:00
ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΑΚ. ΠΟΔ. “ΡΟΣΟΝΕΡΙ”
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι
ΔΟΥΚΑΣ Α.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣVELLE TRAVEL”
(15η Αγωνιστική) 20/4/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
20/04/19
10:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.

20/04/19
11:00
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

20/04/19
10:30
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

20/04/19
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.

20/04/19
11:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ “ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ & ΑRΤ-ΒΟΧ”
(15η Αγωνιστική) 21/4/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
20/04/19
11:30
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΤΣΑΓΚΑΣ Κ.
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
21/04/19
11:30
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
20/04/19
11:30
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΑΖΕΜΗΣ Ι.
ΔΗΜΟΥ Π.
21/04/19
11:30
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ
ΣΑΚΚΙΟΛΑΡΙ Κ.
24/4/19
15:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.
ΜΠΑΖΙΝΑ Σ.
ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ Α.
ΧΟΡΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ