Πέμπτη, 11 Απριλίου 2019

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
PIZZA &BAR FOOD “Η ΠΑΠΙΑ””
(22η Αγωνιστική) 13/4/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
13/04/19
17:00
ΤΟΙΧΙΟΥ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
13/04/19
17:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι

ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ
13/04/19
17:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΚΑΡΑΤΑÏΔΗΣ Β.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΔΟΥΚΑΣ Α.


ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΚΡΟΝΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ




13/04/19
17:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
13/04/19
17:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΚΑΚΟΣ Α.

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
PIZZA &BAR FOOD “Η ΠΑΠΙΑ””
(20η Αγωνιστική-εξ αναβολής) 17/4/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
17/04/19
17:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΝΟΝΑΣ Β.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣVELLE TRAVEL”
(14η Αγωνιστική) 13/4/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
13/04/19
11:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΣΑΡΙΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ Π.

13/04/19
11:00
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

13/04/19
11:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΑΣΤΩΡ
ΤΣΑΓΚΑΣ Κ.

12/04/19
15:15
MΗΛΙΤΣΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ “ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ & ΑRΤ-ΒΟΧ”
(14η Αγωνιστική) 14/4/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
14/04/19
11:30
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΩΤΟΥΛΑΣ Λ.
ΔΗΜΟΥ Π.
ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ Α.
14/04/19
11:30
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
14/04/19
11:30
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.
ΜΠΑΖΙΝΑ Σ.
14/04/19
11:30
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΑΣΤΩΡ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΑΖΕΜΗΣ Ι.
12/04/19
16:30
MΗΛΙΤΣΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ Α.
ΣΑΚΚΙΟΛΑΡΙ Κ.
ΧΟΡΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ