Πέμπτη, 24 Οκτωβρίου 2019

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α' & Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, Κ-12 & κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ


ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(4η Αγωνιστική) 26/10/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
26/10/19
15:30
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
AΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
26/10/19
15:30
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ
26/10/19
15:30
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
Α.Ο. ΚΑΣΤΩΡ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν
ΣΠΥΡΟΥ Σ
26/10/19
15:30
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ
26/10/19
15:30
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ
26/10/19
15:30
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.
ΚΑΚΟΣ Α.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(3η Αγωνιστική) 27/10/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
                                                                                                
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
26/10/19
15:30
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.
27/10/19
15:00
ΟΙΝΟΗΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
27/10/19
15:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΕΡ. ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΚΩΤΟΥΛΑΣ Λ.
ΚΑΚΟΣ Α.
27/10/19
15:00
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΝΕΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ K-12 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(2η Αγωνιστική) 26/10/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-12 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
26/10/19
11:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.
26/10/19
11:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
26/10/19
11:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
26/10/19
10:30
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
26/10/19
12:15
ΚΑΣΤΟΡΑ
Γ.Ο.Π. KAΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΑΣΤΩΡ Β'
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.
26/10/19
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ Α'
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.



ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ K-14 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(2η Αγωνιστική) 27/10/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-14 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
27/10/19
11:30
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ
27/10/19
11:30
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΜΠΑΖΙΝΑ Σ.
27/10/19
11:30
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
26/10/19
11:30
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
27/10/19
11:30
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν
ΖΙΩΓΟΣ Ε.


ΧΟΡΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩN