Πέμπτη, 17 Οκτωβρίου 2019

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄- B΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, Κ-12 & Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ


ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜOΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(3η Αγωνιστική) 19/10/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
19/10/19
15:30
TOIXIOY
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ
19/10/19
15:30
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ Κ.
(ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ)
ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ Α.
(ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ)
ΦΑΛΤΑΚΑΣ Θ.
(ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ)
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
19/10/19
15:30
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.
19/10/19
15:30
ΚΑΣΤΟΡΑ
Α.Ο. ΚΑΣΤΩΡ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
19/10/19
15:30
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
19/10/19
15:30
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
Κ
ΚΑΚΟΣ Α.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(2η Αγωνιστική) 20/10/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
20/10/19
15:30
ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΚΩΤΟΥΛΑΣ Λ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
20/10/19
15:30
ΛΑΚΚΩΜΑΤΩΝ
ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.
ΚΑΚΟΣ Α.
20/10/19
15:30
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΝΕΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΑΚ. ΠΟΔ. ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
20/10/19
15:30
ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΚΕΡ. ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ K-12 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(1η Αγωνιστική) 19/10/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-12 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
19/10/19
11:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
19/10/19
11:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
19/10/19
10:15
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
19/10/19
11:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
Γ.Ο.Π. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
19/10/19
11:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
19/10/19
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ Β'
ΚΑΣΤΩΡ Α'
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ K-14 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(1η Αγωνιστική) 20/10/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-14 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
20/10/19
11:30
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΣΟΎΛΑΣ Θ.
ΚΩΤΟΥΛΑΣ Λ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
20/10/19
11:30
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.
ΜΠΑΖΙΝΑ Σ.
ΓΚΙΤΣΟΣ Θ.
19/10/19
11:15
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΓΚΙΤΣΟΣ Θ.
ΜΠΑΖΙΝΑ Σ.
20/10/19
11:30
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΚΥΡΚΟΣ Σ
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α

ΧΟΡΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩN