Πέμπτη, 31 Οκτωβρίου 2019

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α' & Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, Κ-12 & Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ


ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(5η Αγωνιστική) 2/11/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
02/11/19
15:00
TOIXIOY
AΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ
02/11/19
15:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
Α.Ο. ΚΑΣΤΩΡ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ
02/11/19
15:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
02/11/19
15:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΚΑΚΟΣ Α.
02/11/19
15:00
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ Κ.
(ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ)
ΦΑΛΤΑΚΑΣ Θ.
(ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ)
ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ Α.
(ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ)
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
02/11/19
15:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΔΟΥΚΑΣ Α.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(4η Αγωνιστική) 3/11/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
03/11/19
15:00
ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΝΕΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
03/11/19
15:00
ΛΑΚΚΩΜΑΤΩΝ
ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ
ΑΚ. ΠΟΔ. ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
03/11/19
15:00
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΚΕΡ. ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΚΩΤΟΥΛΑΣ Λ.
ΚΑΚΟΣ Α.
03/11/19
15:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ K-12 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(3η Αγωνιστική) 2/11/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-12 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
02/11/19
11:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.
02/11/19
11:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
02/11/19
11:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
03/11/19
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ Β'
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
02/11/19
10:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ Α'
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΚΙΤΣΟΣ Θ.
02/11/19
11:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
Γ.Ο.Π. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ K-14 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(3η Αγωνιστική) 3/11/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-14 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
03/11/19
11:30
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.
03/11/19
11:30
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
03/11/19
11:30
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
02/11/19
11:15
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΚΙΤΣΟΣ Π..
ΜΠΑΖΙΝΑ Σ.
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.


ΧΟΡΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩN