Πέμπτη, 1 Φεβρουαρίου 2018

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄-Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ-ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΕΛΑΣΤΙΚΑ-ΖΑΝΤΕΣ ΛΙΑΧΟΠΟΥΛΟΣ”
(16η Αγωνιστική) 3/2/2018


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
3/2/18
15:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.

ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.
3/2/18
15:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΔΟΥΚΑΣ Α.
3/2/18
15:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ
3/2/18
15:00
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΝΟΝΑΣ Β.
3/2/18
15:00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
3/2/18
15:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
3/2/18
15:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΚΑΚΟΣ Α.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΚΑΦΕ “RUST”
(12η Αγωνιστική) 4/2/2018

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
4/2/18
15:00
ΤΟΙΧΙΟΥ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.

ΝΤΟΚΟΣ Ζ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
4/2/18
15:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΝΟΝΑΣ Β.


ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΑΚ.ΠΟΔ.”ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ”
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ




4/2/18
15:00
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΚΑΚΟΣ Α.
4/2/18
15:00
ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΕΘΝ. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ - ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ OΡΙΖΟΝΤΕΣ & ΑRT BOX”
(9η Αγωνιστική) 3/2/2018

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
3/2/18
11:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΡΝΙΔΗΣ Ι.
3/2/18
11:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.


ΜΑΤΑΙΩΣΗ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ

3/2/18
11:00
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
3/2/18
11:00
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν

3/2/18
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΚΡΟΝΟΣ
ΝΤΟΚΟΣ Ζ.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ VELLE TRAVEL”
(7η Αγωνιστική) 4/2/2018

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
4/2/18
11:30
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Π.
ΒΕΝΕΤΗΣ Ι.
4/2/18
11:30
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΝΤΟΚΟΣ Ζ.
ΑΡΝΙΔΗΣ Ι.


ΜΑΤΑΙΩΣΗ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ



4/2/18
11:30
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Α.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.