Πέμπτη, 8 Φεβρουαρίου 2018

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄-Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΖΑΝΤΕΣ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΛΙΑΧΟΠΟΥΛΟΣ”
(17η Αγωνιστική) 10/2/2018


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
10/2/18
15:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΑΣΤΩΡ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.

ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
10/2/18
15:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΝΟΝΑΣ Β.
10/2/18
15:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
10/2/18
15:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.

ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
10/2/18
15:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
10/2/18
15:00
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
10/2/18
15:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ.

ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΚΑΦΕ “RUST”
(13η Αγωνιστική) 11/2/2018

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
11/2/18
15:00
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΕΘΝ. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΑΚ.ΠΟΔ.”ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ”
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.

ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ ΚOΣ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
11/2/18
15:00
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ


ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ




11/2/18
15:00
ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΝΟΝΑΣ Β
11/2/18
15:00
ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΝΤΟΚΟΣ Ζ.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ- ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ OΡΙΖΟΝΤΕΣ & ΑRT BOX”
(10η Αγωνιστική) 10/2/2018

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
10/2/18
11:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.


ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ



ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΑΚ. ΕΠΣ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ

10/2/18
11:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ ΚOΣ.


ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΑΣΤΩΡ



ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ




ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ “VELLE TRAVEL”
(7η Αγωνιστική) 11/2/2018

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
11/2/18
11:30
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΤΟΚΟΣ Ζ.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Ι.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.
11/2/18
11:30
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ Χ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ ΚΟΣ.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.


ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ



11/2/18
11:30
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΒΕΝΕΤΗΣ Ι.
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Α.


Τη Δευτέρα 12/2/2018 και ώρα 18:00 στο Αμφιθέατρο του Τ.Ε.Ι. θα πραγματοποιηθεί το Επιμορφωτικό μάθημα των Διαιτητών και Παρατηρητών της ΕΠΣ Καστοριάς απο τον προσκεκλημένο ομιλητή και παρατηρητή Διαιτητίας F.I.F.A k. Μπίκα Γεώργιο.

Θα ακολουθήσει η “Γιορτή του Ποδοσφαίρου” που διοργανώνει η ΕΠΣ Καστοριάς

Η παρουσία όλων είναι ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ