Πέμπτη, 5 Μαρτίου 2020

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄- Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, Κ-12 & Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ


ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(16η Αγωνιστική) 7/3/2020

ΧΟΡΗΓΟΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
7/3/20
15:30
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
AΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.
7/3/20
15:30
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΚΑΣΤΩΡ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΚΑΚΟΣ Α.
7/3/20
15:30
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
7/3/20
15:30
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
7/3/20
15:30
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΚΕΧΑΓΙΑΣ Κ.
(ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ)
ΤΣΙΑΜΠΑΖΗΣ Χ.
(ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ)
ΜΠΡΑΧΑΛΗΣ Κ.
(ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ)
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
7/3/20
15:30
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(15η Αγωνιστική) 8/3/2020

ΧΟΡΗΓΟΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
8/3/20
15:30
ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
8/3/20
15:30
ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
8/3/20
15:30
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΝΕΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΚΕΡ. ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΚΩΤΟΥΛΑΣ Λ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
8/3/20
15:30
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΑΚ. ΠΟΔ. ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΤΣΑΓΚΑΣ Κ.
ΚΑΚΟΣ Α.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
(12η Αγωνιστική) 7/3/2020

ΧΟΡΗΓΟΣ K-12 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
7/3/20
11:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΜΗΤΣΙΟΥ Ν.
7/3/20
11:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΜΠΑΚΑΛΗΣ Π.
7/3/20
10:30
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ


ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Γ.Π.Ο. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ

7/3/20
11:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΑΡΑΤΖΙΔΗΣ Μ.
7/3/20
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ Α'
ΚΑΣΤΩΡ Β'
ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣVELLE TRAVEL
(12η Αγωνιστική) 8/3/2020

ΧΟΡΗΓΟΣ K-14 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
8/3/20
11:30
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΑΡΑΤΖΙΔΗΣ Μ.
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.
ΜΗΤΣΙΟΥ Ν.
7/3/20
12:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ Γ.
ΜΠΑΚΑΛΗΣ Π.
ΓΕΩΡΓΙΚΑΚΗΣ Δ.
7/3/20
12:00
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
8/3/20
11:30
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.
ΕΥΤΕΡΠΙΟΥ Δ.
ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.

ΧΟΡΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ