Πέμπτη, 15 Μαρτίου 2018

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄-B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΕΛΑΣΤΙΚΑ-ΖΑΝΤΕΣ ΛΙΑΧΟΠΟΥΛΟΣ”
(20ή Αγωνιστική) 17/3/2018

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
17/3/18
15:30
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΔΟΥΚΑΣ Α.
17/3/18
15:30
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
17/3/18
15:30
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟY
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
17/3/18
15:30
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.

ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
17/3/18
15:30
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
17/3/18
15:30
ΜΑΚΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΚΑΚΟΣ Α.
17/3/18
15:30
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΚΑΦΕ “RUST”
(16η Αγωνιστική) 18/3/2018

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
18/3/18
15:30
ΟΙΝΟΗΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΑΚ.ΠΟΔ.”ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ”
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Χ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν
ΝΟΝΑΣ Β.
18/3/18
15:30
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.

ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ ΚΟΣ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
18/3/18
15:30
ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
18/3/18
15:30
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΝΤΟΚΟΣ Ζ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
18/3/18
15:30
ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ Χ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ-ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣOΡΙΖΟΝΤΕΣ & ΑRT BOX”
(10η Αγωνιστική) 17/3/2018
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
17/3/18
11:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.



ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ


17/3/18
11:00
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΑΚ. ΠΟΔ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.
17/3/18
11:00
ΜΑΚΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Α.
17/3/18
11:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΑΣΤΩΡ
ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ Χ.
17/3/18
11:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ “VELLE TRAVEL”
(8η Αγωνιστική) 18/3/2018
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
18/3/18
11:30
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΤΟΚΟΣ Ζ.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ ΚΟΣ.
18/3/18
11:30
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Α.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.
18/3/18
11:30
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ


ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ