Τετάρτη, 28 Μαρτίου 2018

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄-Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΕΛΑΣΤΙΚΑ-ΖΑΝΤΕΣ ΛΙΑΧΟΠΟΥΛΟΣ”
(21η Αγωνιστική) 31/3/2018

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
31/3/18
16:30
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
31/3/18
16:30
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
31/3/18
16:30
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΡΟΝΟΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ
ΚΑΚΟΣ Α.
31/3/18
16:30
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
31/3/18
16:30
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΚΑΣΤΩΡ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
31/3/18
16:30
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΝΟΝΑΣ Β.
31/3/18
16:30
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΚΑΦΕ “RUST”
(17η Αγωνιστική) 1/4/2018

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
1/4/18
16:30
ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΝΤΟΚΟΣ Ζ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Κ.
ΝΟΝΑΣ Β.
1/4/18
16:30
ΤΟΙΧΙΟΥ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
1/4/18
16:30
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.
ΑΡΝΙΔΗΣ Ι.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
1/4/18
16:30
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΑΚ.ΠΟΔ.”ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ”
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Α.
ΚΑΚΟΣ Α.
1/4/18
16:30
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ Χ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ- ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ OΡΙΖΟΝΤΕΣ & ΑRT BOX”
(11η Αγωνιστική) 31/3/2018

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ


ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ


31/3/18
11:00
EΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚ. ΠΟΔ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
EΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
31/3/18
11:00
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΕΛΙΟΥ Ι.
31/3/18
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.

31/3/18
11:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΝΤΟΚΟΣ Ζ.

31/3/18
11:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ ΚΟΣ.



ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ“VELLE TRAVEL”
(8η Αγωνιστική) 1/4/2018

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
1/4/18
11:30
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Κ.
1/4/18
11:30
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Α.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.
1/4/18
11:30
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.
ΑΡΝΙΔΗΣ Ι.
1/4/18

ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ